Kapat

Hakkımızda


Kuruluş ve Gelişim Sürecimiz

Tıp Kitapçısı, 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız çalışmalarını e-ticaret mantığı ile yürüten ve günümüzde de aktif olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Bilindiği üzere teknolojik gelişmelere paralel olarak günümüzde birçok firma e-ticaret ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Bu tarz çalışmalar yapan firma sayısının artması ise hararetli bir rekabet ortamı yaratmaktadır. Rekabet ortamından galip çıkabilen ve kendini ön plana çıkarabilen firma sayısı oldukça az olmaktadır. Firmamız kuruluşunun üstünden sadece 5 sene geçmiş olmasına rağmen e-ticaret alanında kendini ön plana çıkarabilmeyi başarmıştır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar hem sağlık ile ilgili bölümlerde eğitim gören öğrencilerin hem de sağlık sektöründe çalışan personellerin kitap ihtiyacını karşılamak için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Tıp Kitapçısı olarak online kitap satış sitemiz ile ülkenin her bir köşesine kesintisiz hizmet sunabilme potansiyeline sahibiz.

Güncel Olanın Peşindeyiz

Akıp giden zamanla birlikte dünya üzerinde bulunan her şey değişime uğramaktadır. Söz konusu bu değişim hiç kesilmemekle birlikte her geçen gün daha da hızlanmaktadır. Değişim kavramı günümüzde bilgi ve bilgiye ulaşma yöntemleri üzerinde de etkisini gösterir hale gelmiştir. Özellikle gelişen teknolojiye bağlı olarak sağlık alanında uygulanabilecek modern tedavi teknikleri ancak, öğrenilen bilgilerin güncel olması ve bu bilgilerin en doğru şekilde kullanılmasıyla mümkün olmaktadır.  Öyle ki güncellenen bilgiler sayesinde tedavisi bulunmayan birçok hastalığın tedavisi bulunabilirken önceden uzun zaman alan tedavi ve operasyonlar da daha kısa sürede tamamlanır hale gelmektedir. Unutulmaması gerekir ki bilgi, herkes tarafından değer verilen ve insanlığın gelişiminde temel alınan bir kavramdır. Sağlık söz konusu olduğunda ise bu bilginin her zaman doğru, güvenilir ve en güncel kaynaklardan alınması büyük önem arz etmektedir. Çünkü bu özelliklere sahip olmayan bilgilerle hareket edilmesi, çağa uyum sağlamayı ve daha ileriye gidebilmeyi zorlaştırmaktadır.

Daima Dinamik Olunması Gerektiğine İnanıyoruz

Tıp Kitapçısı olarak firmamızı kurduğumuz ilk günden beri hem tasarım hem de içerik açısından yüksek kaliteye sahip ürünleri satışa sunuyoruz. Bunu yaparken hitap ettiğimiz kitlenin tüm fertlerini dikkate alıyoruz. Şu anda var olan ihtiyaçları karşıladığımız gibi gelecekte doğabilecek ihtiyaçları da karşılayabilmek için güçlü, dinamik ve değişime açık bir ekiple çalışıyoruz. Rekabet kabiliyetimiz ile verimliliğimizi en üst seviyeye çıkarmanın gerekliliğine inanıyor ve bu uğurda çokça emek harcıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesine Sahibiz

Tıp Kitapçısı, hem kaliteli hizmet anlayışı hem de bünyesinde barındırdığı uygun fiyatlı ürünleri ile tüm müşterilerine hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Online kitap satış hizmeti veren sitemiz oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Mevcut sitemiz kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarımı sayesinde birçok kategoriye ait kitaba kısa sürede ulaşabilme imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda temel tıp bilimleri, dahili tıp bilimleri, cerrahi tıp bilimleri, diş hekimliği, veteriner hekimliği, hemşirelik, beslenme ve diyetetik, alternatif tıp kategorilerinde yer alan birçok kitabın satışını yapmaktayız. Ayrıca hekimlerimizin meslek yaşamına yön vermede önemli bir etkiye sahip olan Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) için gereken kaynakların satışını da yapmaktayız.  Ürünlerimizin tümünü satışa çıkarırken müşterilerimizin alım gücünü göz önünde bulundurmaktayız. Bu nedenle ürün fiyatlarını daima en ekonomik düzeyde tutmaktayız.

Etkili İletişime Önem Veriyoruz

Satış öncesinde, satış sırasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Verdiğimiz hizmetin her aşamasında müşterimize, bizimle rahat bir şekilde iletişim kurabilme imkanı tanımaktayız. Bu amaçla haftanın 7 gününde ve her saat diliminde kesintisiz destek hizmeti sunmaktayız.  Müşterilerimiz bu destek hizmeti sayesinde ürünlerimiz ve bu ürünlerin tedarik işlemleri ile ilgili aklına takılan her türlü soruya cevap bulabilmektedir. Müşterilerimizin internet sitemiz ve ürünlerimiz hakkında yapmış olduğu geribildirimleri dikkate almaktayız. Gerek olumlu gerekse olumsuz yönde yapılan her geribildirimin bizler için kıymetli olduğunu biliyoruz. Çünkü yapılan geribildirimler sayesinde eksiklerimizi ve yanlışlarımızı görerek bunları düzeltme fırsatı yakalıyoruz.

Güvenilirlik Olmazsa Olmazımız

Tıp Kitapçısı olarak sitemizde alışveriş yapan tüm müşterilerimizin kendini güvende hissetmesine önem vermekteyiz. İnternet sitemize üye olan her müşterimizin hem kişisel bilgilerini hem de ödeme sırasında kullanacakları kredi kartı bilgilerini gizli tutmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşmamaktayız. Bunun yanı sıra firmamıza ait açık adres, telefon numarası ve e-posta adresi ile ilgili tüm bilgileri e-ticaret sitemizin iletişim bölümünde müşterilerimizin kolay ulaşabileceği şekilde tutmaktayız. Müşterilerimize iletişim bilgilerini açık tutmayan e-ticaret sitelerinden uzak durmalarını ve bu sitelerden alışveriş yapmamalarını önermekteyiz. Mevcut bilgilerden kuşkulanılması durumunda ise alışveriş yapmadan önce doğruluk araştırması yapılması gerektiğini düşünüyoruz.  Aksi takdirde siteden yapılacak alışverişlerde sıkıntı yaşanmasının ve bu sıkıntıların çözümü için kendileri ile muhatap olacak birilerinin bulunamamasının kaçınılmaz olacağına inanıyoruz.

Disiplinli Çalışıp Doğruluktan Şaşmıyoruz

Tıp Kitapçısı olarak hitap ettiğimiz sektörün ne kadar önemli bir sektör olduğunu biliyoruz ve her adımımızı bu bilinçle atıyoruz. Bunun için çalışmalarımızın her aşamasını sıkı bir disiplin ve belli bir düzen içinde yürütmeye gayret ediyoruz. Ürünlerimizin tedarik edilişinden müşterilerimize ulaşmasına kadar olan tüm süreci sıkı bir şekilde denetliyoruz. Elimizde bulunmayan ya da tedarik edilemeyecek durumda olan hiçbir ürünü satın alınabilir gibi sunmuyoruz. İnternet sitemizde belirttiğimiz ürün iade koşullarını sağlayan her bir ürünü müşterimize iade ediyoruz. Ürün iade talebinde bulunan müşterilerimize bahaneler üretmekten ve müşterilerimizi oyalamaktan kaçınıyoruz. Satışını yapmış olduğumuz her ürünün arkasında duruyoruz. Ürün ve satışlarımızla ilgili yaşanan her türlü sorunun çözümü için fikir üretmeye çabalıyoruz. Bu gibi durumlarda firmamıza karşı olan güvenin sarsılacağını ve müşterilerimizin vakit kaybı yaşayacağını biliyoruz. Mevcut durumumuzla yetinmiyor, firmamızı daha ileriye götürebilmek için araştırmalar yapıyor ve var gücümüzle çalışıyoruz. 

Saygı ve Sevgiden Yanayız

Temeli saygı ve sevgiye dayanan işlerin sadece gerçek başarıya ulaşabileceğine inanıyoruz. Saygı ve sevginin ön planda tutulduğu bir çalışma ortamında birlik ve beraberliğin kaçınılmaz olduğunu düşünüyoruz. Gerek firma çalışanlarımızın kendi arasında gerekse firmamız ile müşterilerimiz arasında kurulan her türlü iletişimin saygı ve sevgi çerçevesinde gelişmesine önem veriyoruz. Çünkü saygısızlığın, stresin ve baskının eksik olmadığı ortamda yeterli verimin sağlanamayacağını biliyoruz.     

Dijitalleşmenin Rahatlığını Yaşatıyoruz

Günümüz dünyasında en sık karşılaşılan kavramlardan biri dijitalleşmedir. Dijitalleşme, dijital teknolojinin hayatın her alanına entegre edilmesi sonucunda hem çalışma hayatında hem de normal düzende birtakım değişikliklerin meydana gelmesi durumudur.  Her alanda meydana gelen dijitalleşme süreci, alışveriş kavramının da değişikliğe uğramasına neden olmuştur. Bu kapsamda her türlü kitap alışverişi de artık internet üzerinden yapılmaya başlamıştır. İnternet üzerinden kitap satışı yapan firmalar sayesinde insanlar mağazaya kadar gitmeden istediği çoğu kitaba birkaç tıkla ulaşabilmekte ve kısa süre içinde alışverişini tamamlayabilmektedir. Söz konusu bu durum çalışanlar ve öğrenciler gibi zamanı kısıtlı olan herkes için büyük bir nimet olarak görülmektedir.

Firmamızın Gücüne İnanıyoruz

Bizler Tıp Kitapçısı adıyla kurmuş olduğumuz firmamızın gücüne inanıyoruz. Firmamız adına çok çalışıyor ve bu çalışmayı yaparken siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine odaklanıyoruz. Sağlık alanında kitap ihtiyacı olan herkesi güvenli alışverişin adresine bekliyoruz.

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Takipte Kalın

Tıp Kitapçısı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır