100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!
0552 339 17 55

Hakkımızda


Merkezi Kayseri de bulunan www.tipkitapcisi.com sizlere telefon ve e-posta yolu ile ihtiyaç duyduğunuz noktalarda müşteri hizmetleri sunmaktadır. En büyük hedefimiz ise müşterilerimizi memnun ederek sitemizden mutlu bir şekilde yollamaktır.Bunun için bizlere sabit numaramızdan,cep telefonu numaramızdan ve whatsapp üzerinden 7/24  ulaşabilirsiniz aklınızda kalan soruları kitapla ilgili bilgileri bizleri herzaman arayabilirsiniz.

Tıp Kitapçısı pek çok yayınevi ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır.  Kitabevlerinin sunduğu kampanyaları anlık olarak internet sitesinde yer veren Tıp Kitapçısı güncel stokları ile talepleri doğru bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. 
Tıp Kitapçısı internet sitesi 256 bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Böylece tüm bilgileriniz şifreli ve güvenli olarak saklanmaktadır. Güvenlik sertifikaları uluslararası önde gelen firmalar tarafından sunulmaktadır. Tıp Kitapçısı  veri güvenliğine önem vermektedir."
Ayrıca sizler için Kapıda Ödeme seçeneğini sunarak aldığınız kitaplar ayağınıza kadar gelsin ve ödemenizi o an yapabilmenizi sağlamaktayız.Kitaplarımız orjinal olup birebir yayınevlerinden alınmaktadır...
Şahış Firması Bilgilerimiz
Mehmet Özbudun - Tıp Kitapçısı
Adres:Demokrasi Mahallesi Fatih Rüştü Zorlu Caddesi No:10 D:14 Kayseri/Melikgazi
Vergi Dairesi:Erciyes
V.no:6680080648
T.c:19571881628